Main Menu
≡
╳
- Expertise
- Referenties
- Visie
- Over ons
- We Refine
Als je de beste wilt zijn, dan moet je blijven bewegen. Wij zijn altijd op zoek naar verbetering door vragen te stellen en kennis te delen, binnen Enigma èn met Compass en Geerdink.
Wij zetten ons in voor duurzame oplossingen én duurzame relaties met onze klanten, medewerkers en belanghebbenden.
Op die visie berust onze aanpak die standaard werkwijzen – met als doel betrouwbaarheid, helderheid en voorspelbaarheid op hoofdlijnen – aanvult met flexibiliteit in de uitwerking en maatwerk voor iedere klant
Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden in de Rotterdamse regio zijn we op zoek naar frisse, enthousiaste en hardwerkende collega’s. We hebben plek voor een tekenaar/werkvoorbereider, een uitvoerder en een projectleider.
Functie vereisten voor alle functies
Compass © 2013-2019 | sitemap
Hi, kijk voor onze vacatures op de vacature pagina of neem contact met ons op via de chat button.